שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 277 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
Hen198734, מצפון
לירי7737, מירושלים
נטלי530, ממרכז והסביבה

הי, אז אספר קצת על עצמי..?? שמי נטלי,דתיה מבית,עובדת בחברת ביטוח,למדתי מזכירות רפואית באו'פ.. אוהבת את החיים(והם אותי?? )לצאת עם חברות,כושר,ים ,שיעורי תורה.. ולאחרונה התחלתי בכתיבה ( נוו ככה זה מזל דלי??) בגדול אני דתיה אבל לא ממש מחוברת להגדרות מסוימות , פשוט מחוברת לקב"ה באמונה תמימה וחזקה אוהבת מוזיקה!!!,,שמחת חיים ,מאוד חשוב לי שהחצי השני שלי יהיה מחובר לקב"ה לא פחות ממני ופשוט נשלים אחד את השניה. ??ב-ה- צ-ל-ח-ה ?

Alta63, מהשרון

גרוש, צרפתי ,מחפש מערכת יחסים רצינית, יש לי 3 ילדים 30, 10ו -8 שנים - אני לא יפה, אבל יש לי הרבה קסם, כריזמטי -מאוד ידידותי, אוהב את ההומור, רומנטי, אוכל כשר תפילת , שבת, אבל מגניב. אוהב לצאת, לשתף, לתת,מחפש מישהי כמוני , ואני לא רוצה ילדים. אני לא חרידי

David m38, ממרכז והסביבה

היי אני דוד, בחור אמריקאי, אך מדבר ונשמע בדיוק כמו ישראלי. נולדתי בניו יורק, גדלתי במיאמי, וגם בארץ בילדות, בצבא, באוניברסיטה וקצת אחרי. גדלתי כחילוני/מסורתי, ואני חוזר בתשובה מזה כ15 שנה, דתי לאומי תורני מתלבש צבעוני. אני אוהב כושר, מדיטציה, לימוד תורה, עבודה, טבע, להיות בחוץ וגם בבית, משפחה וחברים, התנדבות, בישול, ומוזיקה טובה.

עדי איטחחח25, מירושלים

באה מבית טוב, בית דתי, עם ערכים טובים??

עידן 3333, ממרכז והסביבה

היי אני מגיע מבית מסורתי מאמין , חוזר בתשובה ב-4 שנים האחרונות שומר כשרות שבת וחגים
מתחזק מיום ליום ברוך השם .

כל השאר בפרטי :)

Abie65, ממרכז והסביבה

אשמח להכיר. גבוה ורזה. לב רחב. אוהב לפנק. מדבר 4 שפות. איש עצמאי. יש לי הרבה אהבה לתת ולקבל. נראה ב״ה מצוין.מאוד רציני! a

Amilia70, ממרכז והסביבה

מלחינה מציירת מחללת כותכת שירים עקרת בית טובה עוסקת בהליכה בשלנית נקיה מסודרת פדנטית אוהבת לעזור חברותית אמיתית אוהבת בעלי חיים רגישה לא אוהבת לפגוע מסגיסטית רומנטית נאה מאוד משמעת עצמית גבוהה.