שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 167 חברים
 

מגזין - הכרויות לדתיים ושומרי מסורת

הכרויות בעולם הדתי, שונים באופן משמעותי מהכרויות במגזר החילוני. לעומת המגזר החילוני שבה ההכרות בדרך כלל ספונטנית ולא בהכרח למטרות נישואין,  החשיבות והדרך בה מכירים בקהילה הדתית מלווה באמונה שלמה כי ההכרות  עם אישה בסופו של דבר תוביל לנישואין על פי ערכי הדת. אך ההכרות עצמה היא עניין לא פשוט בכלל בהתחשב בעובדה כי הדרכים המקובלות בקהילה, הם לבחור בבן זוג מתאים על פי קריטריונים כגון: מוצא, השכלה, מראה חיצוני והיחס לדת.

הכרויות באתרי אינטרנט

במגזר הדתי פופולרי ביותר להכיר דרך שדכנים או שדכניות. אך כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והעליה המשמעותית בשימוש באינטרנט גם בציבור הדתי, דתיים רבים מצליחים למצוא זוגיות דרך אתרי הכרויות לדתיים. ישנם אתרי הכרויות ייחודים לדתיים ושומרי מסורת אשר מתאימים לסוגים רבים של דתיים, דתיים לאומיים חרדים ועוד.

האם הכרויות באתרי אינטרנט מתאימה לדתיים?

דתיים רבים ואף חרדים, גולשים כיום באתרי אינטרנט למציאת זוגיות. אתרי אינטרנט לדתיים מבוקרים מבחינת התמונות והן מבחינת תוכן בהם. הם מבוקרים בקפידה על מנת להשרות אווירה נינוחה לקהל הגולשים בו, תוך כדי התמקדות ברצון לסייע לנרשמים למצוא בן זוג המתאים להם ביותר.

ההבדל בין הכרות באתרי אינטרנט לשדכנים

באתרי הכרויות יש מגוון רב של בני זוג פוטנציאלים. תוכלו לסנן או לראות בפרופיל עצמו, אם הוא דתי לאומי, מסורתי או חרדי, ולבחור מה מתאים לכם לעומת הסתייעות בשדכנים ששם המגוון קטן יותר. אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד, תוכלו להיעזר באימון אישי למציאת זוגיות אשר יסייע למקד ולהשיג את היעדים שלכם בתחום הזוגיות .

אימון אישי למציאת זוגיות במגזר הדתי

מציאת זוגיות הוא תהליך לא פשוט בכלל ומלווה בקשיים שונים. לפעמים ישנה בעיה של חוסר מיקוד או קושי בהתנהלות בדייט. במגזר הדתי או דתי לאומי, ישנה הפרדה בין גברים לנשים, מה שמהווה חיסרון בתקשורת עם בני המין השני. תוכלו להיעזר במאמנת אישית למציאת זוגיות במגזר הדתי אשר תבנה יחד אתכם תכנית אימון אישי. אימון זה ילווה אתכם בתהליך מציאת הזוגיות ויקל עליכם באופן משמעותי בהגדרת והשגת יעדים בתחום חשוב זה.

איך תהליך האימון יעזור לכם?

ישנם מקרים רבים בו אתם יוצאים לעוד דייט ועוד דייט ומרגישים שמשהו לא הולך או לא מסתדר. אימון אישי - מטרתו למקד אתכם בבחירת בן זוג המתאים לכם, ויעזור לכם להבין האם אתם פועלים נכון כדי להשיג זוגיות. תוכלו לעזר במאמן או מאמנת אישית למציאת הכרויות לדתיים. מאמן אישי ילווה אתכם בתהליך מציאת זוגיות תוך כדי התמקדות במיקוד הבחירה.