שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 166 חברים
 

מגזין - הכרויות לדתיים בעולם של היום

בחברה הדתית של היום, גיל הנישואים גבוה יותר מבשנים עברו. כמות הרווקים והרווקות שממתינים לזיווג בגילי עשרים שלהם ואפילו בגילאי השלושים עולה כל הזמן.
תופעה זו מדאיגה רבים בחברה הדתית ובראשם את הוריהם של הרווקים. גם הרווקים עצמם סובלים מזה בחלק מהמקרים. אמנם יש אנשים שמתעכבים עם הזיווג מבחירה, כאשר הם מעמידים בראש סדר העדיפויות דברים אחרים כמו רכישת השכלה, פיתוח קריירה ועוד. אך חלק גדול מהרווקים בהחלט מתוסכל מהשינוי הזה. חשוב לדעת שיש גורמים חברתיים שמשפיעים על התופעה , כמו עליית האינדיבידואליזם והליברליות הקיימת היום בחברה, אך יש גם גורמים אישיים בהם ניתן בהחלט לבצע שינויים ושיפורים.

מכירים דרך אתר הכרויות

רווקים ורווקות דתיים מחפשים היום שידוכים במקומות שונים מבעבר. אחת הדרכים הנפוצות למציאת זוגיות היום היא דרך אתר הכרויות לדתיים. באתר הכרויות יש מאגר גדול של גברים ונשים שמחפשים את הזיווג הנכון עבורם וזהי דרך טובה ליצור קשר עם מועמדים פוטנציאליים. לאחר הכרות קצרה דרך האתר, עוברים בדרך כלל למפגשים פנים אל פנים. מה שוקה במפגשים אלו קובע את הצלחת ההכרות ולכן יש דברים שחשוב להקפיד עליהם.


טיפים להתנהגות בפגישת הכרות

- הקפידו על שפת גוף נינוחה ונעימה- כל בר דעת יודע להבחין בהבדלים בין מילים הנאמרות בעל פה לבין שפת גוף שמשדרת משהו הפוך. כאשר תגיעו לפגישת הכרות, הקפידו לשדר נינוחות וביטחון עצמי ולא להפגין עצבנות וחוסר מנוחה. זה יהפוך אתכם להרבה יותר נעימים לשיחה ויקדם אותכם בתהליך ההכרות.

 

- הקפידו על מראה חיצוני ראוי- אין הכוונה לכך שרק מלכי יופי יכולים להצליח בהכרויות לדתיים, אך חשוב שכל מי שיוצא לפגישת הכרות יגיע נקי ומטופח, לבוש היטב, מסודר ועושה רושם נעים.

 

- הקפידו לא להיות בררנים מדי- כאשר מחפשים הכרויות לדתיים, חשוב לבוא עם ראש פותח. כמובן שלכל אחד יש העדפות משלו ואסור להתעלם מהן, אך חושב לא ליצור קיבעון ולא לאפשר הכרויות רק עם סוג אחד של אנשים. כל אדם צריך לקחת בחשבון שבהכרויות יש צורך בפשרות והזיווג המושלם יבוא רק מתוך השלמה עם זה.