שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 198 חברים
 

סיפורי הצלחה

 

גם אנחנו סיפור הצלחה של אתר קשרים הכרויות לדתיים! הכל התחיל בזכות אמא שלי, שראתה שאני כבר מיואשת וניסתה לשכנע אותי להירשם לאתר הכרויות למסורתיים באינטרנט. היו לי כמובן חששות בהתחלה (שבדיעבד לא היו מוצדקות) מאתרי הכרויות באינטרנט, אבל אחרי הרבה היסוסים החלטתי לתת לזה הזדמנות. איזה מזל! האתר הראשון שנכנסתי אליו הוא האתר שלכם - קשרים, והוא גם האתר בו הכרתי את בעלי לעתיד, אייל. כבר באותו יום בו נרשמתי קיבלתי עשרות פניות, אבל כרטיס אחד מצא חן בעיני במיוחד… למרות זאת פחדתי לעשות את הצעד הראשון והחלטתי לחכות קצת. אחרי בערך שבועיים של קריאה בלבד החלטתי לאזור אומץ ולהתחיל לענות לפניות. באותו יום נתקלתי שוב בכרטיס של אייל, והחלטתי שזה סימן משמיים. כתבתי לו הודעה קצרה ושלחתי ישר, בלי לחשוב. כבר באותו יום קיבלתי ממנו תשובה מקסימה… מסתבר שגם הוא ביישן כמוני… דיברנו דרך הצ'אט באתר ואחר כך עברנו לסמסים ווואטסאפ, ותוך זמן קצר דיברנו בטלפון וקבענו להיפגש. הכל הלך כל כך מהר: בפגישה הראשונה שנינו הרגשנו קליק וידענו שזה זה. הבנתי מהר מאוד שהוא האחד שלי ואני האחת שלו. ידעתי שאין לי מה לחפש במקום אחר- שידוכים, חברות, דודות או אתרי הכרויות אחרים. לא האמנתי שזה קורה לי! חצי שנה לאחר מכן אנו מאורסים ועומדים להינשא. אנחנו רוצים להודות לבורא עולם על שזימן אותנו זה בדרכה של זו ולהודות לכם ולאתר המדהים שלכם, על כך ששימשתם כשליחים להכרות זו. תמשיכו לעשות מה שאתם עושים, ובהצלחה לכל הרווקים והרווקות האחרים! תודה, רעות ואייל

 

 

כל דתייה צעירה יודעת כמה קשה להיות רווקה. גלית חיפשה בן זוג כמה שנים. היא כל כך רצתה להתחיל כבר את חייה הבוגרים, להביא ילדים לעולם, להקים משפחה. נכון, בחברה הדתית היום יש פתיחות גדולה יותר, ויש מקום ללמוד ולהתפתח, לבנות קריירה ולקיים חיי חברה ענפים. אבל הרצון למצוא אהבה עדיין בוער.

בחברה הקרובה לא נמצא אף בחור ראוי. בעבודה גם לא הצליחה להכיר אף אחד שיכבוש את ליבה. אחרי לבטים רבים, החליטה לעשות מעשה ולפתוח פרופיל בקשרים,האתר המוביל של הכרויות לדתיים. עד מהרה התחילו להגיע ההצעות ועולם הדייטים האישי שלה התעורר לחיים. אחרי שני דייטים לא כל כך מוצלחים הגיע אבי, האביר על הסוס הלבן שלה. בחור מקסים, חכם וצנוע, ג'נטלמן אמיתי עם חוש הומור ובשל לזוגיות. בדיוק מה שחיפשה! גם אבי מספר כי חיפש בת זוג הרבה זמן. הכרויות לדתיים הוא לא עניין פשוט והרווקות אינה אופציה מקובלת כל כך. אחרי כמה חודשים של אהבה פורחת אבי כרע ברך והיום הם עומדים להתחתן ולהתחיל להגשים את חלומם להקים משפחה. כל זה בזכות אתר הכרויות לדתיים. למי שנמאס מחוסר הצלחה של שידוכים מהסביבה-אבי וגלית ממליצים בחום.

 

 

אחרי שמיצה את מאגר ההכרויות דרך חברים ומכרים ולא מצא את החצי השני, איתי התחיל להרגיש את הייאוש. איפה ימצא את האחת שהוא כל כך רוצה? שתאהב ותרגש אותו? שתהיה לו שותפה אמיתית לדרך ותגשים איתו את חלום המשפחה? אחרי אין סוף שידוכים כושלים, שמע מחבר על אתר הכרויות לדתיים שמשנה את פני ביצת ההכרויות-קשרים. איתי נרשם ופתח פרופיל אישי באתר והחל לחפש את האחת לפי בחירתו. מהר מאוד גילה מאגר בחורות עשיר  שעשויות להתאים לחלומו. הוא הרגיש פריצת דרך מתקרבת. איזה כיף שאפשר להכיר ולהתחיל לתקשר גם דרך המחשב. תמיד היה בחור ביישן. שידוכים שסידרו לו החברים תמיד התחילו בפגישה. והביישנות שלו הפריעה לו. פתאום הרגיש שקל לו יותר. הוא הצליח גם לראות את הבחורה לפני המפגש הראשון גם לדעת עליה פרטים בסיסיים שיעזרו לו לדעת אם יש לזה סיכוי וגם לדבר איתה קצת ולראות איזה תקשורת מתפתחת ביניהם. בשבילו זה היה שינוי עצום. הוא הגיע לפגישות הרבה יותר נינוח ואחרי שלב שבירת הקרח.בתוך חודשיים הגיעה הפגישה הגורלית בה מצא סוף סוף את האחת. היום הם כבר נשואים ומחכים לילד ראשון בשעה טובה.

 


תמר, רווקה דתייה, בת שלושים הייתה על סף יאוש. בחיים לא דמיינה שבסוף העשור השלישי לחייה תהיה עדיין לבד. אחרי מערכת יחסים ארוכה שהתנפצה על סף החתונה, מצאה את עצמה בודדה ומתוסכלת. איך יכול להיות שדווקא היא, שכל כך רוצה כבר להתחתן ולהקים משפחה, מצאה את עצמה במצב הזה. שידוכים רבים הוצעו לה, קשרים חדשים התחילו והסתיימו מהר מאוד. כבר חשבה שלא תתאושש מהאחד ששבר לה את הלב. ואז נזכרה בחברה שהכירה את האחד והיחיד שלה דרך אתר הכרויות לדתיים. חשבה עם עצמה, מה רע בדרך הזו? יש כבר כל כך הרבה זוגות שהכירו דרך אתר הכרויות. למה שלא אנסה? נרשמה לאתר
קשרים וראתה שיש תקווה. לא נגמרו הבחורים בעולם! הם פשוט התחבאו פה...כנראה שלעוד הרבה אנשים כמוה נמאס מהדרך של שידוכים דרך אחרים והם רוצים לחפש לבד, בזמן שמתאים להם ,ולא להיות חשופים ללחץ של הסביבה. אחרי כמה דייטים שלא הניבו תוצאות הגיע עידו, גבר חלומותיה. היום הם נשואים ומגדלים באושר את בנם הראשון.

 

 

דלית ואיתן הכירו דרך האינטרנט. דלית הייתה בת 28, אחרי קשר זוגי ארוך שלא הוביל בסוף לחתונה. היא הייתה כבר מאוד לחוצה ומתוסכלת מהזמן שבזבזה. נמאס לה מכל החברות שמלחיצות שמכירות לה כל רווק שנקרה בדרכן בלי לבדוק אם הוא מתאים לה, מהמשפחה הקרובה והרחוקה שמתערבת בחיי האהבה שלה כל הזמן. אבל יחד עם זאת, היא מאוד רצתה למצוא כבר שידוך ראוי, ושאפה להקים כבר משפחה. היא סיימה את התואר, מצאה עבודה, והרגישה שזה הדבר היחיד שחסר לה בחיים. בחיפוש באינטרנט היא מצאה אתר הכרויות לדתיים. למרות שחששה קצת בהתחלה להכיר דרך הרשת, החליטה לתת לזה צ'אנס. היא הכירה כמה בחורים נחמדים דרך האתר. אבל אף אחד לא היה מקסים כמו איתן, שכבש את ליבה כבר בפגישה הראשונה. כמה חודשים אחרי שנפגשו לראשונה איתן עשה מעשה והחליט להציע לדלית להיות אשתו ולהקים איתו משפחה. היא כמובן הסכימה מיד ושמחה כל כך לצאת לדרך חדשה ומרגשת.

 

 


אלעד, מלך הביצה, הרווק המבוקש ביותר באזור גבעת שמואל, לא הבין איך הוכתר לתואר הזה. כולם סביבו חשבו שיש לו אין סוף אופציות לשידוכים ושהוא רק צריך לבחור את האחת. אמנם הוא נראה טוב. אמנם הוא בחור מצליח. אמנם הוא יוצא לרבה דייטים. אבל בזה מסתכם העניין. רק הוא יודע עד כמה בעצם הוא בודד. כשקץ בכל המפגשים שמסדרים לו החבר'ה, החליט לפנות לאפיקים אחרים. הוא שמע על קשרים, אתר הכרויות לדתיים. למרות שהיה מאוד סקפטי בקשר להכרויות באינטרנט, החליט להיכנס ולהירשם לאתר, לתקופת התנסות קצרה. אלעד הופתע למצוא באתר מאגר גדול של רווקות איכותיות ונחמדות, שגם עליהן כנראה כולם חושבים שהן מלכות הביצה. כשפגש את רוית ידע שזה זה. הם יצאו במשך חצי שנה עד שהוא כרע ברך והציע לה להיות זוגתו לתמיד.