שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 718 חברים
 

תנאי שימוש

 

 
שימו לב: נא לקרוא היטב את תנאי השימוש לפני השימוש באתר ובשירותים של   קשרים. שימוש באתר, גם כמבקר או כחבר ("חבר"), מציין שאת/ה מקבל/ת את התנאים  האלו. אם את/ה לא מקבל/ת את התנאים "תנאים", אל תצטרף לאתר .

למטרת השימוש במסמך הזה, "קשרים" מתייחס לבעלי האתר, וכל אדם שנמנה על ידו  לעזור לו בניהול אתר "קשרים" .

התנאים ניתנים לשינוי ע"י "קשרים"  בכל עת ללא הודעה מוקדמת.

קטינים אינם יכולים להיות חברים באתר. על ידי רישום כחבר אתה מציג ומתחייב שאת/ה  לפחות בגיל 17 שנים.

את/ה או "קשרים"  יכול/ה לסיים את החברות ב"קשרים"  בכל עת, בגלל כל סיבה, בלי  צורך בהסבר. "קשרים"  שומר לעצמו את הזכות להשעות או לסיים את הגישה לשירותי האתר   "קשרים"  בלי כל הודעה מוקדמת כאשר את/ה מפר כל תנאי.

לכל אדם מותרת רק חברות אחת ב"קשרים". לאף אדם אין רשות ליותר מחברות אחת.

כחבר את/ה מסכימ/ה ש:

  • את/ה אחראי לכל תוכן או מידע שאת/ה מפרסם או מוציא לאור על השירות של האתר   "קשרים"  או שולח לחברים אחרים של "קשרים".
  • את/ה לא תפרסם באמצעות שירותי "קשרים"  או תשלח לחברי "קשרים"  כל חומר שהוא  משמיץ, מוטעה, פוגעני, מעליב, גס, דוחה, מגעיל, מגונה, בעל תוכן מיני, מאיים , מטריד, גזעני, בלתי חוקי, או כל חומר שמפר או מחלל את זכויות הזולת. "קשרים"  ישפוט  לבדו מה מהווה חומר כזה.
  • את/ה לא תנסה/י להכניס פרטי התקשרות לתוך חלקי הפרופיל שגלויים למשתמשי האתר.
  • את/ה תשתמש/י בשירותי "קשרים"  בצורה שתואמת את כל החוקים והכללים.
  • את/ה לא תנסה לכלול בפרופיל שלך כל התייחסות אנטומית או מינית, כל ביטוי מיני  פוגעני או סוגסטיבי, ולא תנסה/י לפרסם תמונות עירום או תוכן עם מידע אישי.
  • את/ה לא תתעסק/י עם ניסיונות לפרסם מוצרים, שירותים, ארגונים, אירועים, או  התרמות דרך חברותך ב"קשרים". את/ה לא תשלח/י מכתבי שרשרת או דואר זבל לחברים  האחרים של "קשרים".
  • את/ה לא תפרסם, תפיץ, ותשכפל כל מידע או חומר בעלי זכויות יוצרים, סימני מסחר , או חומר קנייני אחר בכל דרך שהיא בלי לקבל קודם כל את רשות הבעלים לאותן הזכויות.
  • תשתמש/י בחברותך לייצג רק את עצמך, ולא כנציג/ה  למען "חבר" אחר.
  • את/ה לבדך אחראי להתקשרות עם חברים אחרים ב"קשרים" 
  • באתר אנו מאפשרים  שליחה של 40 הודעות יומיות שהן 1200 הודעות בחודש! בכל אתר קיימת הגבלה על מספר הודעות יומי.הדבר נועד למנוע תופעות של ספאם באתר.

פיצוי ע"י חבר: את/ה תפצה, תגן, ותחזיק, שאינו מזיק "קשרים"  בעליהם, מתנדבים , מנהלים, מועסקים, סוכנים וצד שלישי לכל נזק, קנסות, התחייבויות, והוצאות (כולל שכר  סביר של עו"ד) שקשור או נובע מהשימוש שלך בשירותים של "קשרים"  כולל כל הפרה של  תנאי ההסכם הזה.

תוכן: דעות, עצות, הצהרות, הצעות, פרסומות או כל מידע או תוכן שנעשה זמין דרך  שירותי "קשרים"  אבל באופן ישיר ע"י "קשרים", הינם שייכים לכל מחבר בהתאמה ואין  להסתמך עליהם. "קשרים"  אינו ערב לדיוק, שלמות, יעילות של כל מידע בשירות ולא תומך  או מאמץ או אחראי לדיוק או מהימנות של דעה, עצה או הצהרה שנעשה ע"י חבריה. בשום  נסיבות לא יראה "קשרים"  את עצמו אחראי להפסד או נזק שנגרם כתוצאה מהסתמכות על מידע או  תוכן שפורסם בשירותי האתר של "קשרים"  או נשלחו לחברי "קשרים".
"קשרים"  אינו  אחראי לשימוש של מידע אישי שנחשף בשירות. אנא בחר בזהירות את סוג המידע שאת/ה  מפרסם בשירותי "קשרים"  או מעביר לאחרים .

                                                                                                           

"קשרים"  שומר לעצמו הזכות, אבל לא מתחייב לבדוק את החומר שמתפרסם באתר   "קשרים". ל"קשרים"  יש את הזכות להסיר כל חומר שהוא לבדו חושב מפר או טוען שהוא  מפר את כללי הסכם זה. על אף זכות זאת של "קשרים", את/ה לבדך נשאר אחראי לתוכן של  כל החומר שאת/ה מפרסם באזורים הציבוריים של שירותי האתר ובהודעות הפרטיים.

כמו כן, במקרה הצורך בעת תלונות מצד משתמשים באתר, החברה רשאית לעשות שימוש במידע הנצבר, כולל כל תוכן פרטי וציבורי שהועבר באמצעות האתר לצורך הסדרת העניין.

זכויות קניין: "קשרים"  הינו הבעלים ושומר לעצמו את כל זכויות הקניין של שירותי   "קשרים". השירות מכיל את זכויות הקוד, חומר, סימני מסחר, ומידע קנייני אחר של   "קשרים", ובעליו.

על ידי פרסום חומר או תוכן לאזורים הציבוריים של "קשרים", את/ה באופן אוטומטי  מעניק ומציג שאת/ה ערב להעניק ל"קשרים"  ולחברים אחרים ב"קשרים"  רישיון שלא ניתן  לבטלו, תמידי, לא-בלעדי, שולם במלאה וכלל עולמי להשתמש, להעתיק, לבצע, להציג ולהפיץ  מידע ותוכן ולהכין עבודות שנגזרים ממנו או לכלול בעבודות אחרים מידע ותוכן ולהעניק  ולהסמיך תת-רישיונות של כל הנזכר לעיל.

כתובת דואר אלקטרוני שסופק ע"י חבר: "קשרים"  ישמור בסודיות את כתובת הדואר  אלקטרוני שמסרת ל"קשרים". הוא לעולם לא יוצג או יימסר לאיש שלא עובד/מתנדב בשביל  "קשרים". ע"י רישום חברות את/ה מרשה ל"קשרים"  ליצור קשר אתך דרך דואר אלקטרוני  ולמסור לך הודעות פירסום.

כתב ויתור על אחריות: "קשרים"  מספק שירותים ב"קשרים"  על בסיס "כמות שהוא", ולא  מעניק שום ערבויות מכל סוג שהוא, מוצהר, מרומז, או משפטי ל"קשרים"  או נציגיה או  אחרים בקשר לשירות. "קשרים"  במפורש מוותר על כל ערבות מרומז של יכולת מסחריות , התאמתו למטרה מסוימת או אי-הפרה. "קשרים"  לא מבטיח שהגישה לשירותי "קשרים"  יהיו  מאובטחים, ללא הפרעות, תמיד זמין, ללא טעויות, תמיד יענו לדרישות שלך, או שפגמים  בשירות תמיד יתוקנו. "קשרים"  מוותר על אחריות, ושום ערבות לא קיימת בקשר לקישוריות  או יכולת המחשב להתחבר למערכת או זמינות החיבור.

הגבלת האחריות: בשום פנים ואופן יהיה "קשרים"  או בעליו חייב לך עבור נזקים  מקריים, או כתוצאה ישירה או עקיפה (כולל,אבל לא מוגבל, לנזק שנגרם מאובדן מידע , אובדן תוכנות, הוצאות שנגרמו מרכישת שירותים חלופיים או שיבוש שירות) כתוצאה משימוש  או אי יכולת להשתמש בשירותי "קשרים"  אפילו אם "קשרים"  או אחד מסוכניו ונציגיו  ידעו או נודעו על האפשרות של נזקים, או כל אדם אחר חוץ ממך.

"קשרים"  או בעליו לא יהיו אחראים עבור נזקים משמעותיים, מקריים, ישירים או  עקיפים כתוצאה משימוש בשירות זה .

שים לב !!! - השימוש באתר וההסכמה לתקנון מקנה ל"קשרים" את הזכות והרשות לשלוח חומר פירסומי מכל סוג שהוא

לחברי האתר "קשרים" ,במידה ואינך מעוניין לקבל חומר פירסומי אל תצטרף לאתר

 

                                                                                  בברכה הנהלת האתר