שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 181 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
ziv2730, מהשרון

אני זיו בן 28 מנתניה, לומד מזכירות רפואית, בעל שאיפות גבוהות, מכוון למטרות, אוהב לעזור, נותן מעצמי, דואג, אכפתי, אוהב, מסור, מכבד, משמש כאוזן קשבת, יודע מה אני באמת רוצה, החלטי ואני בעל מוטיבציה גבוהה ומחפש אותך האחת והיחידה, אהבה אמיתית שתמיד נהיה ביחד ולא נעזוב אחד את השניה לרגע.

אהבה ובנייה 41, מצפון

אוהבת לראות סרטים ו להיות בטבע

רואי_3738, מצפון

רואי אהוד מאזור הצפון גרוש בן 37 מחפש זוגיות לטווח ארוך מאזור הצפון

אורן11219, ממרכז והסביבה
David m39, ממרכז והסביבה

היי אני דוד, בחור אמריקאי, אך מדבר ונשמע בדיוק כמו ישראלי. נולדתי בניו יורק, גדלתי במיאמי, וגם בארץ בילדות, בצבא, באוניברסיטה וקצת אחרי. גדלתי כחילוני/מסורתי, ואני חוזר בתשובה מזה כ15 שנה, דתי לאומי תורני מתלבש צבעוני. אני אוהב כושר, מדיטציה, לימוד תורה, עבודה, טבע, להיות בחוץ וגם בבית, משפחה וחברים, התנדבות, בישול, ומוזיקה טובה.

Naomi1227, מירושלים
Baruchim63, מלא ידוע

אני גבר חוזר בתשובה הגר בקנדה ורוצה לעבור לגור בארץ,הגובה 175 מידה בינוני, ירא שמיים.צנוע.שיודע את האמת ומשתדל לחיות לפיו.בעל חסד,אוהב וחם, השאר אני מעדיף קשר טלפוני ויותר אישי שמאפשר להבין ןלהכיר יותר טוב,נראה טוב לגילי ומרגיש כך,משתדל לשמור על תזונה טובה וכושר!

חן אלימלך31, מצפון

בת 26, סיימתי תואר ראשון בארכיאולוגיה בבר אילן. עובדת בקיסריה בשימור עתיקות. אפשר לומר שאני תולעת ספרים ;) ואני גם אוהבת היסטוריה, לטייל, לבשל ולאפות:)

hr55, מצפון

אשה בעלת שמחת חיים, חיוך מאוזן לאוזן בעלת יכולת הקשבה והכלה גבוהים אוהבת ללמוד, לחוות את החיים וליהנות בעלת תחומי עניין רבים, תקשורת בין אישית ברמה גבוהה. חמה, אכפתית מלאת נתינה. אשה חזקה שיודעת להתמודד עם החיים ולמצות מהם את הטוב.