שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 363 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
Avichai2323, מירושלים

Avichai 23 Datti Leumi, born in Israel, mother tongue English, lives in Gush Etzion. Went to Yeshivat Machanaim, then did full army service in tanks, then back to yeshiva for a few months. I am now working full time and attending a jewelry course. I’m planning to study Industrial Design next year. I’m a dog person. I enjoy scuba diving, free diving, fixing stuff, carpentry, stone sculpting, making jewelry and hanging out with my family. I have a very positive outlook and enjoy having fun. I’m quiet and a little shy at first, but open up to people once I know them.

Ariel3636, מירושלים

בחור טוב רווק בן 36 מירושלים

yakovb2226, מירושלים

אספר בהמשך במידת הצורך..

רפאל אופק אהרונוב25, ממרכז והסביבה

חכם נבון ישר נאמן כנה אמיתי! אוהב לשמוח ולשמח לעזור להקשיב להאזין להרגיש ולתת אוהב לשמוע את האחר ולתת גיל צעיר עם ניסיון חיים גדול מאוד?? מחפש את האחת שלי!!

לי 139, מירושלים

אופטימית מלאת תקווה שואפת תמיד קדימה לחיות כאן ועכשיו לא מביטה לאחור..מה שהיה היה ..

נהר50, מצפון

מחפשת איש להרגיש איתו בית ,, ( לקשר רציני בלבד, לא חרדי ולא רווק)

Gever42, ממרכז והסביבה

איכותי עם אנרגיות טובות, המון כבוד,ערכים והבנה.
יודע לתת ביטחון. יש בי מקו ם רב לאהבה וזוגיות.
רוצה להקים בית חם, אוהב ונאמן בישראל.
*בן 44

Razel19, ממרכז והסביבה

אני רזיאל יוסף גרוש מפני מקח טעות אפרט בפרטי תודה לקב"ה שגאל אותי.מחפש אישה רווקה להתחיל דרך חדשה ובריאה עם האחת משורש נשמתי בע"ה. מעוניין להקים בית נאמן על יסודות התורה והקדושה על עצמי מחובר מאוד לקב"ה אוהב מאוד ללמוד תורה אוהב ללכת לקברי צדיקים ולטייל בגולן ובגליל ובכל הארץ.אוהב לבשל, לאפות,טבע,חקלאות ומאוד בעלי חיים במיוחד לרכב על סוסים ותוכים. אוהב מכונאות רכב אוהב לצחוק ולהצחיק ואוהב מוזיקה בעבר תופפתי על תופים. מקצועי הוא חשמלאי ראשי מגיע מכפר זיתים.רוצה את האחת שנבנה בית ורוצה לתת לה את הלב שלי וכל מה שביכולתי ברוחניות ובגשמיות האחת שתיהיה לצדי ואני לצידה עד 120 בע"ה. אני עם רכב ועובד בחנות טלפונים ואני גם שומר על אורח חיים בריא ונטול רעלים, מאוד חשוב לי.בעל ידע רב בנטרופתיה רפואה אלטרנטבית ומונעת וניקוי רעלים????

Ran234, מירושלים

בחור פשוט ,לא משהו לא סטנדרטי.... מה עוד ? אמממ לא יודע אני סתם בן אדם כמו כולם שגם רוצה וחושב שביחד זה יותר קל??