שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 282 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
גלית7346, ממרכז והסביבה

לקבל על עצמך תפקיד- זאת אחריות,לבצע את התפקיד היטב- זאת מסירות,לתת את הלב והנשמה- זאת אומנות,להשקיע בלי חשבון ובלי תמורה- זאת נתינה,לתמוך ולכוון בדרך הנכונה- זאת אהבה.כל מילה משקפת אותי, את דעתי ואת אישיותי.

תמי הודיה 2828, מצפון

מטפלת במעון ילדים , דתייה לאומית בת 28

אירית אבוטבול21, מלא ידוע

בת 21 מבית דתי מחפשת בחור רציני עם רישיון

מנשה מני29, ממרכז והסביבה
דני 54, ממרכז והסביבה

חמוד מתוק עדין ורומנטי בעל רמה אישית גבוהה ואינטיליגנציה כללית וריגשית עליונה מקסים ומעניין יודע לתת הרבה חום ואהבה

Dikla535, ממרכז והסביבה

היי אני דיקלה קצת קשה לי לספר אל עצמי ... אז בקצרה בחורה מבית טוב :) ,עדינה שמעריכה רצינות וכנות .. אחת שאם תדע לתת- תקבל פי מיליון... בקיצור כדי להכיר באמת צריך 4 עיניים

חדד שי36, מדרום

מה כבר אפשר לכתוב ב 10 תוים

אביטל133, ממרכז והסביבה

שלום שמי אביטל רווקה בת יחידה ל4 אחים מראש העין אני יתומה לבד. לא בקשר עם האמא ואחיי [חוץ מאחי 1 וגיסתי ואחיינים שלי] מסיבות אישיות שלא אפרט כאן-חשוב לי הכנות ולהגיד מראש. כי לא עושה לי טוב לדבר/ששואלים אותי עליהם זה נושא רגיש. לא אוכלת בשר ועופות בגלל בעיות השחיטה ואם כן רק מהרב אמנון יצחק. לא מעשנת לא שותה. אוהבת תהרצאות של הרב לסרי והרב אמנון יצחק! רוצה להתחזק בדת ולחזור בתשובה כשאצא מהמשפחה הזאת ולהקים בית כחרדי/דתי. בדרך של השם. מטרתי לגור במושב בעתיד. אם מתאים לך מה שרשמתי נתקדם..

דנייאל22, מירושלים

אני דניאל ב 22.5 אוהב לצחוק יודע להצחיק מלא אנרגיה אבל אם זאת שקט בישן חברותי אוהב כל אחד באשר הוא אדם, אדם חמים יודע להקשיב לאחרים ובסך הכול מאושר מהחיים שלי "לא לתת לאני העצמי העכשווי שלי למנוע את האני העצמי של העתיד את המקסימום של הפוטנציאל שלי ."

Nadav.24, מירושלים

נדב בן 24 מירושלים. אני אשמח לפרט יותר בפרטי :)

12ab3444, מירושלים

ירושלמית גרושה לקשר רציני עם התאמה טובה %$##@ $##$"%'