שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 157 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
מתוקי642, מצפון
חוה 31, ממרכז והסביבה
Naomi1227, מירושלים
חן אלימלך32, מצפון

בת 26, סיימתי תואר ראשון בארכיאולוגיה בבר אילן. עובדת בקיסריה בשימור עתיקות. אפשר לומר שאני תולעת ספרים ;) ואני גם אוהבת היסטוריה, לטייל, לבשל ולאפות:)

דוד בן24, מירושלים
חברמנית61, מדרום

פשוטה צנועה שקטה סולידית אמיתית מקווה למצוא בן זוג שישלים אותי

Liran147835, מהשרון
נסיכה100043, ממרכז והסביבה

היי.. אז כמו כולם כאן.. גם אני עדיין רווקה ולא נחטפתי.
בת 44, מהמרכז, דתייה שומרת שבת מלא וכשרות, אקדמאית.
מטופחת ואסתטית, ישירה ועניינית, בעלת אינטילגנציה רגשית גבוהה, בעלת לב רחב , טוב לב, אוהבת לתת ולעזור ולדאוג.
אישה איכותית ממשפחה מכבדת, מלוכדת וטובה שמחפשת גבר, בגילאי 43 עד 55, לא אכםת סטטוס משפחתי. גבר מסורתי עד דתי רגיל עם אינטילגנציה רגשית גבוהה, מראה עדין בפנים, אופי עדין ורגיש וטוב, שמחפש עזר כנגדו לבנייה של בית ומשפחה.

קרן ק39, מהשרון

ספונטנחת, אוהבת לצחוק, לרוב ביתית אך במקביל נהנית לצאת ולבלות עם חברות

Aviadeve39, ממרכז והסביבה

חיצונית נראה דתי לאומי מסורתי פנימיות לכיוון החסידות :) תשובה מלשון שובה לא שיש לי שאלה חס״ש כל יום להמציא את עצמי בגרסה מחודשת יותר 🙏.. קצת על עצמי - שאלה נפוצה ! ‏‎איפה אני מתגורר, עקרונית מתגורר בתא. ‏‎במקור אני מהצפון, חזרתי להתגורר לתקופה של חצי שנה אפילו יותר באזור הצפון אז כיום אני לסרוגין חי על קו תא צפת ... ‏‎זאת אומרת לקחתי כמה פרויקטים בתחומי באזור הצפון אז לרוב אני נמצא פה :) ‏‎אז אולי את זו שמחכה לי בעולם ונמצאת פה ? ‏‎אוהב לחייך ולצחוק, להתמקד בחיובי וללמוד ולהתפתח בכל תחום.סקרן, שאפתן, עמוק זה מה שתמיד אפיין אותי ! ‏‎וזה הביא אותי לדברי המקובלים והחסידות על זהות האדם ומהו האדם בכלל. ‏‎מאוד מחובר לה׳ לתורה ולכלים שהיא מקנה לאדם ומה לעשות איתם. מאמין מאוד בחיבור ... ‏‎ומקווה מאוד שאת נמצאת פה ☺️..

הנסיכה35, ממרכז והסביבה

בחורה טובה מבית טוב מסורתית,ונאה, משכילה,אוהבת לצחוק,רגישהוטובת לב ויחד עם זאת קשוחה,ודי מאתגרת... אם אני מעניינת אותך,אתה יותר מוזמן לשלוח לי הודעה :)