שלום אורח/ת

כרגע גולשים באתר 387 חברים
 

התאמות הכרויות לדתיים

        הצג:     נשים בלבד     גברים בלבד     כולם


מנוי בתשלום מנוי בתשלום
אסתר :-)26, ממרכז והסביבה

בחורה אחראית, אכפתית, בעלת לב טוב, סבלנית, חברותית מאוד. עשיתי שנתיים שירות לאומי בבית חולים "שניידר" בפ"ת. עיסוק: מזכירה רפואית בקופת חולים "כללית".

Nice Man34, מצפון

היי אני יונתן, בוגר תואר ראשון במדעי המדינה וניהול משאבי אנוש ,ובעל תעודת הוראה במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן,מורה לאזרחות והיסטוריה ,אדם בעל ערכים טובים וכושר ביטוי,איש שיחה ונעים הליכות, בעל רקע דתי,יודע מה הוא רוצה מעצמו,אדם ישר,ירא שמיים,שרוצה חום ואהבה,אוהב מאוד טיולים בטבע,והמוטו שלי,"תחשוב טוב ,יהיה טוב!" קובע עיתים לתורה,מחפש בחורה טובה מבית טוב:)

נטלי528, ממרכז והסביבה

הי, אז אספר קצת על עצמי..?? שמי נטלי,דתיה מבית,עובדת בחברת ביטוח,למדתי מזכירות רפואית באו'פ.. אוהבת את החיים(והם אותי?? )לצאת עם חברות,כושר,ים ,שיעורי תורה.. ולאחרונה התחלתי בכתיבה ( נוו ככה זה מזל דלי??) בגדול אני דתיה אבל לא ממש מחוברת להגדרות מסוימות , פשוט מחוברת לקב"ה באמונה תמימה וחזקה אוהבת מוזיקה!!!,,שמחת חיים ,מאוד חשוב לי שהחצי השני שלי יהיה מחובר לקב"ה לא פחות ממני ופשוט נשלים אחד את השניה. ??ב-ה- צ-ל-ח-ה ?

Or...25, ממרכז והסביבה
יול54, ממרכז והסביבה

רצינית. ראש על הכתפיים. עובדת. מסודרת. נאה. נוהגת. חרוצה. טובת לב. שונאת שקרנים... שומרת נגיעה.

אלון5552, מצפון

היי .אני איציק אדם טוב לב .שמח ואוהב לצחוק .עובד בשיווק סיטונאי .קובע עיתים ללימוד התורה.מחובר לתורת החסידות ולדרכו של רבנו נחמן.מעןניין בקשר שיוביל בעזרת השם לבניין עדי עד בשמחה ואהבה

יצחק 4141, ממרכז והסביבה
איתי ד32, מירושלים

״אם אין אני לי מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?

מיכל12323, מדרום

בחורה עם לב טוב ישרה ואוהבת חיות וטבע

רותם10732, ממרכז והסביבה
21יוסף54, מהשרון
רעות123926, מירושלים

הי! אני רעות בחורה דתיה בת 27 . בעלת הומור רב ומלאת שמחת חיים.
תחביבי העיקריים הם:קריאה,צפייה בטלויזיה וסרטים,בילויים וכמובן שגם מוזיקה טובה..